KONST / Litografier / Färglitografi 8181177
nr 818 1177
Färglitografi
Karl E Harr, Norskt kustmotiv, signerad, motivets mått: 22x32
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:23:43
29/3 20:07:41